Seksi tırnaklar

Bu bahar ve yaz , görünümüz ister tatlı, kural dışı, seksi olsun ister üçü de olsun tırnaklarınız pastel olmalı. Hem makyaj modasında pembe maddesi hem de ultra kadınımsı aksesuarlar bu sezonun sadeliğidir.

Yeni pembeleri ve güzel elleri elde etmek için Essie Kozmetik Ltd.’nin kurucusu Essise Weingarten ile görüştük. 20 yıl önce ülkesinde en iyi bilinen pembe cila ile ünlendi. Başarılı olma nedenini pembenin tüm deri tonlarında harika görünmesine bağlıyor. “ Çok sade ve biraz da pembelik var” “lezzetli”. Günümüzde Balet Slippers, firmaların sunduğu göze çarpmayan, sade pembe cilalardan biridir. Diğer tonlar; parlak pembe Dune Road, açık pembe Limo-Scene ve süper-sade Delicate’i içeriyor.

Essie, soluk cila kullanımının güzelliği herkesin ellerini hem kadınsı yapacağını hem de pembe tonların, koyu renk tonlarını daha kolay devam ettireceğini söylüyor. Uzun tırnakların yanı sıra kısa tırnaklarda da pek şık duruyor. Sıcak, çalışma ve tatil günleri için en iyi tırnak uzunluğunun kısa olduğunu söylüyor. Ayrıca tırnağınızın şekli, kütiküllerinize uygun olmalıdır. Kütikülleriniz ovalse tırnaklarınız oval olmalı, kare ise tırnaklarınıza kare şeklini vermelisiniz.

İşte Essie’den moda manikür çeşitleri ( ve birkaç pedikür tavsiyeleri)

Ellerinizin kurumasını, tırnaklarınızın ve cildinizin çatlamasını önlemek için bir günde en az bir kez en beğendiğiniz el kreminizle ellerinizi nemlendirin.

Elleriniz ve ayaklarınız güneşe maruz kalmışsa, ellerinizin ve ayaklarınızın arka kısımları üzerine en azından SPA 15 ile güneş koruyucu uygulayın. Elleriniz, vücudunuzun diğer bölgelerinden daha erken yaşlanır, çünkü sürekli güneşe maruz kalırlar. Günlük güneş koruyucusu, yaşlanma görünümünü yavaşlatacaktır.

Kütiküllerinizi ve tırnaklarınızı yumuşatmak için kütilül yağı kullanın, hidratlayın ve güçlendirin. Essie Apricot Kütikül Yağı, büyüyen kütikülleri yumuşatır, böylelikle onları kesmeden derinizden yok etmeyi kolaylaştırır. Plaj için pembe, cilalı parmakları alırsanız güneş koruyucuyu uygulayın. Essie Non-Yellowing Top Coat, renk değişimini önlemek için ültraviyole ışınlarından açık renkli cilalı tırnaklarınızı korur. Özellikle, sandalet veya tırnaklarınızın açıkta kaldığı ayakkabılar giyiyorsanız ayak tırnaklarınızı da korumayı ihmal etmeyin.

Haftada en az bir kez, pul pul dökülmeye karşı ürünler veya sünger taşı kullanırsanız topuklarınız ve ayaklarınız pul pul dökülür.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !